Archive for exonn

Čempionų kaladės tiesiai iš FFG

packs

Read more

Imperija stiprina pajėgas

xwingEmpFFG ką tik atskleidė naujausią VIII bangos papildymą savo nuostabiajam Star Wars tematikos žaidimui „X-Wing“. Šį kartą papildymas skirtas Imperijai. Papildymo pavadinimas byloja jog gausime kažką nepaprasto. „Imperial Veterans“.

Read more

Va tokie žmonės reikalingi stalo žaidimų pasaulyje

Visai netikėtai aptikau šį intervių su vieno didžiausiu ir mano nuomone geriausiu stalo žaidimų leidėjo „Fantasy flight games“ įkūrėju ir generaliniu direktorium Christian T. Petersen.

Read more

Star Wars X-wing – tinkamas naujokams..?

X-wing_facsSenokai nieko nerašiau, buvau užleidęs ir stalo žaidimus. Buvau lyg ir susidomėję Netrunneriu, bet žaidėjų ir turnyrų trūkumas, o taip pat ir nesveikas kortų kiekis ir nemaža jų kaina pradangino susidomėjimą. Vis dar turiu pirmus du pilnus setus, bet naujų kortų turbūt daugiau nebepirksiu, o ir žaist nelabai turiu su kuo. Kadangi atsirado naujų žmonių aplinkui kurie taip pat domisi stalo žaidimais vėl ėmėme rinktis kartą į savaitę sužaist po kelias partijas kokio nors žaidimo. Teko prisiminti ir miniatiūrų žaidimus. Sužaidėm kelias partijas „Infinity“ su mano turimais ištekliais, prisiminiau kokie smagūs yra miniatiūrų žaidimai, tačiau taip pat prisiminiau kokie ne draugiški jie gali būti naujiems žaidėjams kurie nei karto nėra žaidę miniatiūrų žaidimų. Nudažytos figūrėlės ant įvairaus tereino nukrauto stalo aišku atrodo gražiai, bet kaip naujokas ima skaičiuoti kiek jam reiks laiko ir investicijų, o taip pat ir įgūdžių tai sprendimas dažniausiai būna paprastas – gal dar tai ne man. Aš taip pat turbūt nebūčiau susidomėjęs miniatiūrų žaidimais jei ne senas geras (AtA) AT-43. Kodėl AT-43? Nes perkant figūrėlės buvo jau nudažytos ir starteryje buvo šiek tiek tereino, o ir perkant atskirus dalinius tiap pat būdavo galimybė gauti tereino todėl jokio dažymo nereikėjo ir buvo galima žaisti tik išsipakavus. Taisyklės  taip pat nebuvo itin sudėtingos. Gaila bet žaidimas numirė ir teko pereiti prie sudėtingesnių miniatiūrų žaidimų. Infiniti gan toli pažengė nuo to laiko kai paskutinį kartą jį žaidžiau, išleista nauja taisyklių edicija bei atsirado kur kas daugiau dalinių kurių kiekvieno sugebėjimus žinoti praktiškai neįmanoma. Nors tai ir skirmish tipo žaidimas bet dabartinėje stadijoje reikia nemažo kiekio miniatiūrų norint būti konkurencingu. Aišku paprastam pasižaidimui gal tiek daug ir nereikia, tačiau jei sukasi mintys apie turnyrus tuomet reikia nusiteik jog miniatiūrų reiks nemažai. Žaisti naujokui prieš nors kiek patirties turinčius žaidėjus gan kėblu. Apie „War Hammer“ ar „WarMachines“ taip pat negali būti ir kalbos nes šie žaidimai reikalauja dar didesnių investicijų bei dar daugiau dažymo. Todėl mano manymu nėra tinkami kaip vartai į miniatiūrų pasaulį.

Read more

34 RPG fiesta

RPG_fiesta

Read more

Netrunner Lookup plugin’as Chrome naršyklei

Netrunner_LookupBeisruošiant ateities postams siūlau tiem ką sudomino „Android: netrunner“ parsisiųsti nuostabų pluginą Google Chrome naršyklei. Jo pagalba visi kortų pavadinimai tekste (bet kokiame puslapyje) paverčiami linku ant kurio užvedus pelytę pasirodo kortos paveikslėlis. Taip kur kas paprasčiau susigaudyti apie ką kalba…

Read more

Android: netrunner

maxresdefault Daug laiko praėjo nuo paskutinio posto šiame bloge, nedažnai tenka išsitraukti ir žaidimus iš spintos, bet esant progai visada stengiuosi sužaisti bent partiją vieno ar kito žaidimo. Paskutiniu metu nebeliko žmonių su kuriais galėčiau pažaisti kažką rimto, tad tenka tenkintis senais gerais „euro“ geimais. Jei pažiūrėt atgal į tuos du metus per kuriuos nieko doro neparašiau tai stalo žaidimų pasaulyje įvyko gan nemažai įdomių dalykų iš kurių pats įdomiausias man – „Android Netrunner“ išleidimas.

Read more

Sveikinimai visiems su tarptautine stalo žaidimų diena

board_games1

Read more

Games.lt apie miniatiūrų žaidimus

Naujojo iPhone proga – Ticket to ride pocket nemokamai

Days of wonder sekančias penkias dienas (naujojo iPhone 5 proga) leis parsisiųsti „Ticket to ride pocket“ iš Appstore visiškai nemokamai. Paskubėkit jei kas dar neturit. http://itunes.apple.com/ca/app/ticket-to-ride-pocket/id471857988?mt=8&s=143455&ign-mpt=uo%3D4