Archive for Blogo naujienos

Parama

Kadangi atėjo laikas susimokėti už hostingą dar metams, tai prašau visų tų kuriems patinka tai ką darau prisidėti prie blogo išlaikymo. Tai galite padaryti SMS žinute. Paspausdami nuorodą esančią puslapio dešiniajame viršutiame kampe po  antrašte „PARAMA“

Read more

Nauja išvaizda…

Šiek tiek atsinaujinome… 🙂

Blogo naujienos

Sutvarkytas puslapis „Žaidimų apžvalgos“ sudėtos naujausios apžvalgos su trumpais komentarais.

Exonngames puslapis Facebook’e

Nuo šiandien pasileidau ir facebook’o puslapį. Visi skaitantys gali palaikinti jį. Būsiu dėkingas. Facebooke atsiras naujų postų nuorodos bei kai kurios stalo žaidimų naujienos, taip pat pranešimai apie renginius ir kita panašaus tipo info.

Read more

Problemos su komentarais

Po wordpress atnaujinimo nustojo veikti komentarai kai kuriems lankytojams. Kaltas buvo vienas iš įskiepių, šiuo metu jis išjungtas. Jei nesunku, pabandykite palikti komentarą po šiuo postu ir jei nepavyks praneškite man per kontaktų skiltį. Labai ačiū už pagalbą.

Kalėdos šiemet atėjo anksčiau

Tikriausia šiais metais buvau išties geras vaikis, mat vakar Kalėdų senelis man padarė staigmeną. Visai netyčia užėjau į vieną „second hand‘ą“ ir ką jūs sau manote? Akis užkliuvo už kamputyje gulinčios ryškios dėžės. Ant jos buvo parašyta „War on terror“. Žaidimas kurio nepavyko nusipirkti užpraeito „Lituanicono“ aukciono metu.

.

.

.

.

.

Read more

Renginių kalendorius

Kadangi rudenį, kaip ir visuomet, padidėja renginių susijusių su stalo, miniatiūrų ar vaidmenų žaidimais darosi sunku viską susekti ir prisiminti. Tad ir sau ir skaitytojų patogumui bloge atsirado renginių kalendorius. nuo šiol stengsiuos visus pagrindinius renginius patalpinti kalendoriuje.

1 metai Exonngames

Sveikinam sveikina sveikinam 🙂 Kas kitas pakels šuniui uodegą jei ne jis pats 🙂  Jau praėjo vieneri metai nuo pirmo posto šitame BLOGE. Read more

Naujas žaidimas mano kolekcijoje „Android“


Jau baigiau skaityti taisykles, reiks bandyti žaisti. Internete galima rasti labai skirtingų nuomonių apie šį žaidimą. Read more

Naujas puslapis bloge

Tam kad paprasčiau būtų susirasti reikiamo žaidimo apžvalgą naujiesiems lankytojams pridėjau naują puslapį skirtą vien žaidimų apžvalgoms. Prie kiekvieno iš mano apžvelgtų žaidimų pateikta glausta informacija apie žaidimą bei mano trumpas komentaras.

Read more