Imperija stiprina pajėgas

xwingEmpFFG ką tik atskleidė naujausią VIII bangos papildymą savo nuostabiajam Star Wars tematikos žaidimui „X-Wing“. Šį kartą papildymas skirtas Imperijai. Papildymo pavadinimas byloja jog gausime kažką nepaprasto. „Imperial Veterans“.

Išleidžiamoje pakuotėje rasime jau matytus imperijos laivus iš buvusių leidimų tačiau kaip jau buvo nutikę su „Aces“ papildymais taip bus ir dabar, šie laivai gaus naujus pilotus (viso 8) bei naujus būdu pagerinti šiuos laivus (13 upgreid kortų). Papildyme bus (panašu, kad įgavę naujų spalvų) TIE Bomber ir TIE Defender laivai.

Pakuotės turinys:

xwingEmp_cont_Veterans

Kaip jau ir buvo nutikę su A Wing laivu sukilėliu pusėje taip ir dabar FFG norėdama, kad žaidėjai suteiktų daugiau meilės tam tikriems laivams juos atpigina (taškų prasme) ir suteikia jiems naujų galimybių. Pakankamai gudri mechanika leidžia tai daryti upgreid kortų pagalba. Su šiuo papildymu Defenderis gaus -2 taškų vertės upgreidą, tiesa praras galimybę naudotis tam tikrais upgreidais bet gaus ir papildomų galimybių.

TIE7x TIED

.

.

.

.

.

.

.

.

.

Dar vienas įdomus upgreidas šiame papildyme – „Long-range scanners“

Long-range scanners

Ir šį upgreidą galės naudoti bet kas. Jau pirmuoju ėjimu bus galima gauti „Target lock“ ir pirmo susišaudymo metu turėti tam tikrą persvarą. Žinoma tai gan specifinis gebėjimas mat prarandama galimybė Target lockint 1-2 atstumu. Manau tikrai atsiras žaidėjų kurie sugebės tinkamai panaudoti šią kortą.

.

.

.

.

.

.

Tarkim, kad ir naujieji TIE bomberio pilotai.

swx52-gamma-squad-vet

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

Turint kelis savo flotilėje galima būtų suduoti neblogą pirmąjį smūgį.

Neblogas papildymas, beliko sulaukti pilnos informacijos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


*