Čempionų kaladės tiesiai iš FFG

packs

FFG ir toliau nenustoja stebinti naujovėmis. Kortų žaidimas netrunner jau gerai žinomas visame pasaulyje, o Fantasy Flight Games (toliau FFG) nenustoja stebinti ir daro viską, kad tik pritraukti naujus žaidėjus (o ir pamaloninti senus) į žaidėjų ratą. Žaidimas išties populiarus ne tik Amerikoje bet ir Europoje, kasmet rengiami pasaulio čempionatai.
Bet tam, kad laimėti pasaulio čempionatą neužtenka vien mokėti taisykles ir turėti startinę žaidimo pakuotę. Didelė šio žaidimo dalis vyksta dar iki susiduriant su priešininku. Pažengę žaidėjai naudoja kalades kurias patys ir sukonstruoja, bet tam, kad turėt efektyvią kaladę privalai turėti ir nemažai kortų kurios atkeliauja iš žaidimo papildymų. O tai jau yra nemažas skausmas žaidėjams kurie dar tik pradeda žaisti Netrunner’į ir net neįsivaizduoja kurias papildymų pakuotes reiktų įsigyti.
Internete yra daugybė resursų kuriuose galima susirasti kaladžių kortų sąrašus, bet dažnai būna taip jog kortos būna surinktos iš kelių papildymų, o pastarieji kainuoja ir žaidėjai arba priima kompromisą ir nenaudoja tam tikrų kortų tap pablogindami kaladės efektyvumą arba išvis nuleidžia rankas ir žaidžia tik su turimomis kortomis ar bando modifikuoti esamų kaladžių sąrašus su kai kuriom kortom kurias gavo iš atsitiktinai nusipirkto papildymo.
FFG nebūtų FFG jei nepateiktų tokio malonaus siurprizo: 2016 pirmo ketvirčio pabaigoje parduotuvių lentynas pasieks dvi jau sukomplektuotos kaladės kuriomis galės žaisti net ir naujokai. Ir tai bus ne bet kokios kaladės, o identiškos tom kuriomis žaidė 2015 metų finalo dalyviai.
Tokiu būdu išsisprendžia opus papildymų pirkimo klausimas, čia visos kortos jau yra surinktos ir sudėtos į patikrintą ir gerai veikiančią kaladę. Naujiems žaidėjams beliks perprasti kaladės veikimo principus ir mėgautis puikiai subalansuotu žaidimu.
Atrodytų tai neblogas žingsnis naujokų pritraukimui, tačiau FFG  tuo neapsiribojo! Šios pakuotės bus įdomios ir jau esamiems žaidėjams mat pasiūlys kortas su alternatyvia vizualine išvaizda (alternative art). Šias kortas arba galima laimėti turnyruose arba pirkti iš tai padariusių žmonių, kitaip iki šiol jų nebuvo įmanoma gauti, o dabar tai galės padaryti visi norintys. Šis aspektas tikrai orientuotas į jau esamus žaidėjus.
Aš tikrai noriu šių naujų kortų!!! 🙂
Na gerai, o dabar prie reikalo. Štai jums kortų sąrašas bei keli vaizdeliai iš būsimų kaladžių:
Korporacija:
chp01-fan
Identity (1):
Haas-Bioroid: Engineering the Future
Agenda (9):
Accelerated Beta Test (3), Project Vitruvius (1), Global Food Initiative (2), NAPD Contract (3)
Asset (9):
Adonis Campaign (3), Eve Campaign (3), Jackson Howard (3)
Ice (17):
Architect (3), Eli 1.0 (3), Ichi 1.0 (3), Ichi 2.0 (2), Turing (3), Tollbooth (1), Enigma (2)
Operation (5):
Archived Memories (2), Hedge Fund (3)
Upgrade (9):
Ash 2X3ZB9CY (3), Caprice Nisei (2), Breaker Bay Grid (3), Cyberdex Virus Suite (1)
Ir Nerunnerio kaladė:
chp02-fan
Identity (1):
Valencia Estevez
Event (10):
Inject (3), Queen’s Gambit (2), Account Siphon (2), Blackmail (3)
Hardware (1):
Turntable (1)
Program (5):
D4v1d (2), Faust (3)
Resource (34):
Data Leak Reversal (3), Joshua B (3), Off-Campus Apartment (3), Scrubber (3), Street Peddler (3), Drug Dealer (3), Fall Guy (3), Daily Casts (3), Hades Shard (1), Paparazzi (3), Same Old Thing (3), Wireless Net Pavilion (3)
Nuostabios naujienos 🙂
Laukiu nesulaukiu kol galėsiu pačiupinėt šias kalades savomis rankomis 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


*